Vítejte v rezervačním systému portálu Kulturazarohem.cz
Zde máte možnost si objednat vstupenky na akci: V KAVÁRNĚ s JG Dix
Termín konání:29. 5. 2022 od 17:00 hodin (sál pro Vás bude připraven od 16:30)
Všichni přátelé jazzového a swingového dění, přijměte srdečné pozvání na kulturní odpoledne s názvem V Kavárně s JG Dix, provázeného hudbou, tancem a pohoštěním typu kavárenského. To vše se bude odehrávat v pomyslné kavárně, ve kterou se na okamžik promění Kulturní dům v Kostěnicích. Toto přátelské setkání jsme připravili srdcem, výběr je dán muzikou, která kapelu JG Dix utváří již 18 let. Do swingových rytmů Vás vtáhne vystoupení tanečníků Swingberry, pro které je tanec velikou vášní. A na co se můžete ještě těšit? Napeče pro Vás Cukrářství Pruhovaný Anděl. Sál provoní čerstvě mletá zrna Vilémovy kávy a výběr čajů Gatuzo. Milovníci piva budou moci okusit Postřižinské pivo a komu proudí v žilách moravská krev, přijde si na své z hlediska vinařského. Chcete-li větší stůl, napište nám do poznámky celkový počet míst a my Vám prostor rádi uzpůsobíme.
Místo konání: Kostěnice
Ukončení online rezervace: 28.5.2022
Vstupné: 150 Kč (v ceně malé zakousnutí)
Pódium
  Vstup
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
 rezervováno
 obsazeno
 volné místo
 vybrané místo
Jak rezervovat
Vyberte si místo – označte kurzorem – níže se Vám zobrazí cena – následně vyplňte formulář – ten odešlete – do několika minut obdržíte emailem informace k platbě – do dvou dnů po zaplacení obdržíte lístek s kódem – vstupenku vytiskněte a vezměte s sebou na koncert.
Jak následně zkontrolovat Vaší rezervaci :
najeďte myší na Vaše rezervované místo / šipka se změní v kurzor / objeví se číslo rezervace s datem platnosti Vaši rezervace
Všeobecné podmínky